Learta reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit kohët e fundit vërehet se ka shtuar peshë, gjë të cilën shpesh është munduar ta fsheh pas rrobave të zeza, shkruan “Kosovarja”.

Por, jo çdo herë është kjo e mundur. Në imazhin e fundit që solli nga dyqani i saj e veshur me xhinse dhe këmishë, i theksohen dukshëm kilogramët.

Me gjasë, Learta nuk po e ka më problem, ndoshta me këtë peshë po e ka në qejf më shumë bashkëshorti ose edhe vjehrra e saj, pasi që dihet se Learta është një nuse që çdo herë u ka bërë qejfin Kushtrimit dhe familjes së tij.

Ndoshta edhe po e ka të vështirë ti kthejë kilogramët, kjo mbetët të shihet se si do të vazhdojë ditëve në vijim.

Meqenëse edhe kështu nuk duket keq./Kosovarja./

MUND TË JU PËLQEJNË