Learta po vazhdon të cilësohet si nusja më e zonja.

E kompletuar në çdo aspekt, e cila komentohet në çdo veprim që bën, shkruan “Kosovarja”.

Përveç aspektit professional Learta është e zonja edhe në punët e shtëpisë duke përgatitur ushqime të preferuara për burrin.

Sot, ajo ka publikuar disa foto me të cilën tregon se di të jetë edhe nuse e zonja dhe se ka gatuar pite për dëshirën e burrit të saj.

Këto aftësi të shumta di t’i  tregojë vetëm Learta. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË