Learta Jakupi dita ditës po bëhet një ndër emrat më të rëndësishëm për mediat rozë.

Kjo pasi që nuk ka ditë që nuk shkruhet për të, dhe të gjithë e përcjellin me kuriozitetin më të madh, shkruan Kosovarja.

Learta çfarë do që bën shndërrohet në lajm, pasi sigurohet mirë që veprimet e saj të bëjnë bujë gjithandej.

Vërtetë po ndodhë ashtu siç po planifikon, pasi të gjithë presin me padurim se çfarë ka në radhë të postojë.

Ajo këtë herë publikoi një pamje të djalit, teksa e kishte fotografuar duke e rregulluar bredhin.

Epo sa bukur e me shije po duket i rregulluar, apo jo? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË