Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka qenë disa ditë në vizitë të prindërit e saj në Zvicër.

Atje ajo ka realizuar edhe disa foto së bashku me të birin e saj, foto të cilat i ka nda me ndikësit e saj në “Instagram”.

E këndshme dhe e bukur u pa edhe njëherë Learta, po aq sa edhe Matini i vogël.

MUND TË JU PËLQEJNË