Ka ditë të tëra kur Learta Jakupi, reja e Shyhretes ka filluar pushimet për të festuar trevjetorin e martesës, shkruan “Kosovarja”.

E për ti bërë magjike këto momente bashkë me Kushtrimin dhe Matinin e vogël zgjodhën Amerikën si destinacion.

Thuajse çdo ditë po sjell imazhe të bukura nga atje, madje nuk kanë munguar as ato ku u komentua shumë veshja e saj pak më ndrysh siç jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Përveç, këtyre te Learta ka edhe diçka tjetër që po bie shumë në sy. Janë kilogramët e saj që po e bëjnë të duket më e shëndoshë se sa ishte më parë.

Shikojeni dhe vlerësojeni edhe ju vetë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË