Learta Jakupi nuk e ka ndërmend të ndalet, duke qëndruar në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta menjëherë kalon në lajm.

Ka vite që është martuar por reja e Shyhretes ende vazhdon të I përdore veshjet e traditave shqiptare.

Sot, e rregulluar në mënyrë të përkryer nga duar e kunatës së saj Learta duket e mrekullueshme në dimi e jelek të arit.

Shikojeni fotografinë  dhe do të mahniteni me bukurinë e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË