Learta dita-ditës po e dëshmon se është një femër e zgjuar, gjë që po e bën të jetë kaq e suksesshme.

Përveç si një femër e bukur dhe e famshme, ajo është edhe një këngëtare dhe biznismene e suksesshme, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht angazhimeve në secilin fushë Learta po di ta menaxhoj mirë kohën duke qenë puna e saj e saktë dhe e frytshme.

Learta edhe pse është një femër e shkolluar dhe moderne, ajo asnjëherë nuk i ka injoruar traditat dhe zakonet shqiptare.

Madje ndihet e lumtur dhe komode në rolin e nuses dhe në veshjet tradicionale.

Ajo sot ka mahnitur me dimi e dallam ku krahas këtyre fotografive tregon ‘sekretin e madhështisë’ së një femre.

“Ari mbetet shoqëruesi më i bukur për një pamje madhështore”, shkruan Learta në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË