Në çdo situatë që shfaqet, eleganca dhe stili nuk mungojnë asnjëherë tek reja e Shyhretes.

Edhe pse famën e krijoi që nga martesa me djalin e këngëtares, tani është vet qëndrimi i saj që bëhet lajm çdo herë në faqen rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht imazhe të ndryshme, por këtë herë pak më ekstra.

Në komplete të zeza, Learta po duket për mrekulli.

Me këtë foto, ajo bënë të ditur sekretin se prej cilës ngjyrë e mësoi modën.

“First lesson about Fashion: The color Black! “, janë fjalët e Leartës përkahë imazhit.

Përndryshe, e gjithë familja në çdo event që marrin pjesë dallohen si më të mirët. /Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË