Jeta e saj po kalon vetëm në periudha të mira, duke u përballur me momente të ndryshme.

Është nusja e Shyhretes, ajo e cila komentohet jashtëzakonisht shumë rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetin e saj nuk e ndal asnnjëherë, çdo moment që e bën të ndjehet mirë, Learta e publikon në rrjete sociale.

Familjarisht janë të kompletuar si në anën profesionale ashtu edhe private, andaj edhe çastet e mira nuk u mungojnë asnjëherë.

Është vajza e vogël e vëllaut, e cila së fundmi e ka befasuar Leartën me një surprizë që e emocioni aq shumë.

Një letër me një shkrim rrënqethës, dhe një dhuratë të vogël veprim ky që e bëri Leartën të ndjehet halla më e lumtur në botë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË