Shyhrete Behluli, këngëtare e famshme, e angazhuar nëpër mbrëmje muzikore, dasma e ahengje, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është gjatë gjithë kohës ne aktivitet dhe me të drejtë lind pyetja nëse ka kohe apo jo për përkushtim në familje.

Epo, Shyhretja me sa duket është e zonja edhe në kuzhinë dhe nuk ia përton as gatimeve. Ajo, po përgatit llokuma për familjen, shkruan “Kosovarja”.

Foton e Shyhretes nga kuzhina, e ka postuar reja e saj, Learta.

MUND TË JU PËLQEJNË