Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy prej emrave shumë të përfolur në publik e në media .

Dy kunatat përveç për profesionet e tyre, komentohen shumë për raportin që e kanë me njëra-tjetrën.

Learta menaxhon tani një dyqan me veshje elegante për femra, e duket se në stilin e fustaneve është pothuajse e pakonkurencë.

E së fundi, ajo ka zgjedhur një fustan të kuq për Engjin, dhe ajo po shkëlqen me këtë pamje./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË