Learta Jakupi është nusja më e përmendur.

Një femër e zonja në çdo aspekt, andaj edhe është këtu ku është duke qëndruar gjithmonë në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Learta është më se aktive në rrjete sociale, duke i mbajtur gjithmonë afër vetës ndjekësit e saj me postimet nga më të ndryshmet.

Ajo njihet e zonja për biznesin që e udhëheqë, po ashtu edhe përkushtimin ekstra që ka për vetën.

Si shpesh herë edhe sot nga ambienti i punës ajo publikoi një foto me stil sportive.

Edhe pse gjithëherë e shohim të rregulluar dhe e veshur në mënyrë elegante, Learta duket bukur edhe kështu apo jo?

Binduni edhe ju me fotografinë që do ta shihni të publikuar nga vet ajo. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË