Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Ledina Çelo, është bërë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka postuar një foto të ‘nxehtë’, ku ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve të saj në Instagram.

Këngëtarja tash e disa ditë po kalon çaste të mira në pushime, ku shihet në forma përfekte dhe foto të ‘zjarrta’.

Ndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk është shfaqur me një projekt të ri muzikorë, teksa këngët e saja gjithmonë pëlqehen nga publiku.

MUND TË JU PËLQEJNË