Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, është mjaft e komentuar në media dhe jeta e saj luksoze gjithmonë merr vëmendjen e të gjithëve.

Siç dihet ajo prej vitesh jeton në Gjermani së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët me të cilët vazhdimisht publikon foto.Ledina nuk ngurron që gjithashtu të ndajë me ndjekësit momente nga jeta e saj e përditshme, udhëtimet e shumta dhe blerjet e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video ku shihet duke i dhënë një makine të markës luksoze Maserati.

Siç dihet kjo markë është një ndër markat italiane më të njohura dhe çmimet e saj variojnë nga 50 mijë deri tek qindra mijëra euro.

MUND TË JU PËLQEJNË