Ledina Çelo e ka ‘djegur’ Instagramin.

Këngëtarja Ledina Çelo është një prej femrave që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj joshëve.

Ajo ani pse nënë e dy fëmijëve ka arritur të ruajë linjat trupore dhe po u bën konkurencë të fortë vajzave të reja.

Derisa të gjithë po postojnë foto me bikini ajo ka ‘goditur’ në shenjë me një të veten ku edhe i ka zbërthyer ato në pjesën e sipërme ku edhe tregon se po kujdeset për të marrë sa më mirë rreze dielli.

Ledina foton e ka postuar në Instagram./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË