S’duhet humbur kjo video!

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit, me stilin e tij dhe jo vetëm, por edhe pamjen.

Ai ka fituar zemrat e publikut me hitet e tij e veçanërisht zemrën e fanseve femra. E të themi të drejtën ai di si t’i bëjë të gjithë për vete.

Ai ka qenë shumë aktiv gjatë verës me shumë hite e koncerte të ndryshme, mirëpo një video e tij po qarkullon së fundmi dhe me të vërtetë është për të qeshur.

Në njërin prej koncerteve, Ledri po provonte të bënte të ashtuquajturin kërcimin e Gjikos, por diçka nuk i shkoi mirë dhe për pak sa nuk u rrëzua në skenë.

MUND TË JU PËLQEJNË