Ledri Vula njihet si një nga reperët më të suksesshëm dhe më të kërkuar shqiptar.

Sot ai po e feston ditëlindjen e tij të 33-të dhe ka marrë urime nga shumë artistë të estradës, shkruan Indeksonline.

Reperi Vula ka zgjedhur që me rastin e ditëlindjes së tij ti surprizojë fansat duke u bërë një dhuratë.

Ai ka zgjedhur që biletat e festivalit ‘Sunny Hill Festival’ që do të mbahet me 2,3,4 gusht ti dhurojë me zbritje për të gjithë në afat prej 24 orësh.

“Sot per ditelindje, une e kom ni dhurate per juve. Biletat e @sunnyhillfestival per 24 ore, veq per juve bohen 15 EUR ma lire.” : Ka paralajmëruar Ledri në postimin e tij.

MUND TË JU PËLQEJNË