Muaj më parë Leonita dhe Graniti janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti shpesh po ndajnë momente të ndryshme në prani të vajzës së porsalindur, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Leonita përmes disa pamjeve ka treguar që po pret misafirë për lindjen e vajzës.

E, për këtë ditë ajo ka dekoruar hapësirën e shtëpisë me disa detaje të mrekullueshme.

Po ashtu, edhe një tortë me fytyrën engjëllore të Aynës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË