Futbollisti i njohur, Granit Xhaka dhe Leonita tash e një kohë të gjatë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Ata janë ndër çiftet më simpatike dhe që duket një lidhje e fortë mes tyre.Por, çifti tani po presin të bëhen prindër teksa po ndajnë çaste të mira nga kjo kohë që po kalojnë.

Çifti jo vetëm që kanë një lidhje të fort mes vete, por janë të dashur edhe për publikun, duke mos hezituar kështu që fansat e tyre ti komentojnë gjithmonë fjalë të mira.

MUND TË JU PËLQEJNË