Leonora Jakupi është ndër ata zëra që nuk bëhet kurrë bajat. Muzika që sjellë këngëtarja ka gjetur çdo herë dëgjueshëmri te një masë e gjerë, shkruan “Kosovarja’.

Nuk është se bën shumë shpesh këngë, por kur bën godet në shenjë. Ashtu siç ndodhi edhe me dy projektet e saja që ka sjellë për festat e fundvitit.

Ndryshe nga jeta muzikore këngëtarja përflitet shumë edhe për jetën private që çdo herë është konsideruar e mistershme.

Përveç si një këngëtare e suksesshme Leonora qenka mjaft e zonja edhe në kuzhinë.

Vetë kënëgtarja tregoi sot se është ndër ato femra që nuk e ka mëri kuzhinën dhe gatimet.

Ja çfarë përgatiti ajo sonte./Kosovarja/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË