Leonora Jakupi ka treguar se me çka është marrë kur u distancua paksa nga muzika.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ishte së fundmi mysafire në emisionin ‘Mirage’, aty ku foli lidhur me pauzën në muzikë dhe rikthimin.

Ajo ka zbuluar se me çfarë është marrë gjatë kohës kur nuk e kemi parë në ekran.

Leonora ka treguar madje se ka fillu të mësohet të gatuaj pite. Këto dhe detaje të tjera këngëtarja i ka zbuluar për emisionin tonë.

Madje e ka pranuar edhe lidhjen e dashurisë.

 

MUND TË JU PËLQEJNË