Këngëtari i njohur Blero dhe modelja Afrona Dika sonte mbledhën në një vend artistë të shumtë të estradës.

Çifti sapo i dhanë betimin njëri-tjetrit duke kurorizuar dashurinë me martesë, shkruan “Kosovarja”.

Madhështia e kësaj feste sigurisht që qendron edhe tek të ftuarit të cilët po shkëlqejnë me pamjet e tyre të veçanta.

Edhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi po merr pjesë në dasmen e çiftit. Ajo ka mahnitur si gjithmonë me elegancën e plotë.

Leonora ka zgjedhur për sonte fustan të zi, të veccantë dhe flokët i ka lidhur bukur. Thjeshtë manitëse./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË