Leonora Jakupi ka zërë një vend të veçantë në zemrat e publikut mbarëshqiptarë.

Qysh prej kur nisi karrierën e saj muzikore vazhdon të mbetet e favorizuara për shumë njerëz që i dëgjojnë këngët e saj për vite me radhë, shkruan “Kosovarja”.

Leonora njihet si një femër elegante dhe me shumë stil, e cila ka mahnitur publikun në secilën paraqitje të saj.

Përveç aktiviteteve të saj muzikore e mbrëmjeve të shumta Leonora shpesh na ka treguar që merre edhe me aktivitete të thjeshta sportive.

Shumë herë e kemi parë në shetitje në natyrë, për çka ka thënë se natyrën e don shumë.
Por , asnjiherë këtu ku po e shohim sot në këtë foto, në ndonjë palestër apo fitnes.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një video të shkurtër nga palestra por që duket se është në dilemë për të marrë një vendim.

“Nuk e di hala, a e kam për njëmend”, ka shkruar ajo si me shaka, teksa shihet se do ia filloi ushtrimeve ku ka zgjedhur për trainere të njohurën Geta Beqajn./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË