Liberta Spahiu ka nisur pushimet pas përfundimit të sezonit dhe angazhimeve profesionale.

Moderatorja e njohur aktualisht gjendet në Petra të Jordanisë së bashku me kolegët e saj.

Fotografi të shumta nga atje nuk kanë munguar nga prezantuesja e njohur kosovare e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Por, ndryshe nga herët e tjera kur Liberta thekson linjat e saj të përkryera në bikini, ajo kësaj radhe erdhi e mbuluar për të simbolizuar në femër myslimane me mbulesë, teksa vuri në pah vetëm sytë.

Liberta përsëri e bukur dhe unike si në çdo paraqitje tjetër.

MUND TË JU PËLQEJNË