Liberta Spahiu është një prej moderatoreve më të dashura në vend.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, teksa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

Një të tillë, Spahiu e ka publikuar së fundmi për ndjekësit e saj, teksa shfaqej mjaft atraktiveduke pozuar me bikini në plazh.

Ajo ka vënë në pah linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse edhe me një kapele në kokë.

“Gjithçka në rregull, por kjo perde qëlloi e pa hekurosur”, ka shkruar Liberta me shaka në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të saj, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat atraktive.

MUND TË JU PËLQEJNË