Ajo është një nga prezantueset më të njohura në vend.

Bëhet fjalë për Liberta Spahiun, e cila shquhet edhe për format trupore dhe stilin unik.

Bukuroshja nuk heziton të ndajë momente përditshmërie, derisa vikendin e ka kaluar në një vend mjaftë turistik.

Ajo shfaqet nga ishujt Phi Phi në Tajlandë, derisa duket si gjithmonë fantastike./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË