Liberta Spahiu po vazhdon të shijoj pushimet në Jordani.

Moderatorja kosovare ka vazhduar të publikoj imazhe mahnitëse nga vendi i mrekullueshëm ku po qëndron.

Në fotografitë e radhës, prezantuesja u paraqit në formë të mirë dhe atraktive në fustan të kuq.

Liberta çdo herë befason me dukjen e saj, por asnjëherë nuk zhgënjen e as këtë herë nuk ishte ndryshe.

Ndryshe, pas pushimeve ajo pritet t’iu rikthehet angazhimeve profesionale në televizion.

MUND TË JU PËLQEJNË