Linda Halimi po kalon vikendin bashkë me burrin.

Linda Halimi edhe pse ka kohë që nuk ka sjellur diçka të re në muzikë vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur në shoubiz.

Këngëtarja minuta më parë ka ndarë me ndjekësit e saj në Facebook një video mjaft provokuese ku shihet duke shtrirë këmbët mbi bashkëshortin dhe ai gudulis artisten.

Përndryshe, Linda pas lindjes së birit është duke menduar rikthimin në muzikë dhe këtë ka bërë të ditur me anë të një postimi të bërë në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË