Linda Halimi u tall keq me një person në Instagram.

Këngëtarja Linda Halimi po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo po ndan me ndjekësit foto të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm e së fundmi është tallur me një person të cilit i kanë rënë pantallonat derisa ulur për të marrë diçka poshtë në një market.

Ndryshe sa i përket projekteve muzikore Linda nuk ka sjell prej kohësh ndonjë këngë të re dhe aktualisht po shijon maksimalisht amësinë./Lajmi.net/.

MUND TË JU PËLQEJNË