Lirimi dhe Lulja që një kohë të gjatë janë çifti më i njohur në rrjete sociale, ku në bazë të videove dhe fotografive të shumta kanë arritur që të jenë të njohur edhe në faqen e showbizit.

Duke qenë mjaft aktiv dyshja kanë numëruar ndjekës të shumtë, duke u përballur me komente të ndryshme pozitive herë herë edhe negative, shkruan “Kosovarja”.

Por, ditët e fundit çifti po përballet me një situatë të vështirë.

Lulja e njohur si gruaja e Lirimit, po vuan nga një sëmundje mjaf të rëndë.

E, edhe në këto momente jo të mira burri i saj i njofton ndjekësit kohë pas kohe për gjendjen e saj.

Së fundmi, ai ka ndarë disa fotografi afër saj ku shihet se gjendja e Lules është stabiluzar pak. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË