Profesori i dyshuar në rastin e “Vajzës nga Drenasi”, Shkëlzen.Xh është liruar.

Kjo vjen pas lirimit të policit Vesel Veseli i cili ishte po ashtu i akuzuar për të njëjtin rast.

Prokurori Imer Beka konfirmoi lirimin e të dy të dyshuarave.

Rreth këtij rasti janë duke u ndjekur penalisht edhe një avokat dhe doktor./Indeksonline/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË