Një femër e bukur dhe elegante, është kjo Lola, bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj.

Dauti dhe Lola janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik, shkruan “Kosovarja”.

Ata janë martuar dhe kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin.

Lola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, e secili postim i saj nuk kalon pa vëmendje.

Sharmi dhe ëmbëlsia e saj, e bën edhe më të veçantë.

Kurse sonte ajo zbulon një talent që ndoshta nuk e keni ditur.

Lola shfaqet duke vallëzuar e duke bërë atmosferë në një ndejë./Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË