Bashkëshortja e Daut Haradinaj, Lola është një femër mjaft elegante.

Sharmi dhe eleganca e saj shfaqen në secilën paraqitje publike që ajo bën.

Lola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga përditshmëria e saj, disa të tilla ajo i solli edhe sonte përmes ‘InstaStory’.

Biondina joshëse, u paraqit e veshur me një fustan të zi për trupi, grim të theksuar dhe flokët kaçurrele.

Në formë të mirë, joshëse dhe atraktive duket edhe sonte Lola./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË