Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola është një femër elegante dhe me shumë stil.

Lola është poashtu mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe tregon për aktivitet dhe përditshmërinë e saj.

Biondina simpatike kujdeset që në secilën paraqitje të vijë më mirë e më e kuruar se asnjëherë, e tillë ishte edhe në një imazh që ajo ka hedhur së fundi në Instagram.

E veshur në një fustan të shkurtë me ngjyrë të zezë të kombinuar me taka të larta, Lola erdhi joshëse dhe plotë sharmë teksa theksoj këmbët e gjata dhe linjat e atraktive.

Kujtojmë që Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË