Luftë e madhe mes këngëraresh për atë se cila duket më bukur, më me stil, më e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Konkurrenca rritet kur vjen fjala tëk trupi, linjat dhe perfeksioni në këtë pikë.

E, moderatorja Lola Haradinaj mund të shtyhet me secilen për trup, linja dhe stil. Prezantuesja duket si 18 vjeçare në këtë aspekt, shkruan “Kosovarja”.

Lola Haradinaj, që është bashkëshorte e nënë, në këtë foto po duket bash perfekt dhe si asnjëherë më parë.

Ndryshe, atë e kanë krahasuar edhe me J.Lo.

/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË