Bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, po vazhdon të merr vëmendje me paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Nuk janë të rralla imazhet kur Lola vie me shumë stil dhe elegancë duke dëshmuar bukurinë e saj.

Padyshim që një gjë të tillë po vazhdon ta bëjë edhe gjatë kohës sa ndodhet në pushime.

Lola nuk e ka problem të reklamojë linjat e saj edhe kur është pranë fëmijëve.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve linjat e saj nuk e thonë të njëjtën gjë.

Me këto linja që posedon ajo lirisht mund të hyjë në garë edhe me modelet më të famshme./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË