Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola është një femër elegante dhe me shumë stil.

Lola është poashtu mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe tregon për aktivitet dhe përditshmërinë e saj, duke shfaqur momente të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Në çdo paraqitje ajo shfaqet me shumë sharm, po ashtu shumë herë duke provokuar me fustan tejet të shkurtër.

Këtë herë, në imazhin e fundit Lola befason ku ekspozon më shumë këmbët e saj.

Por, sido që të jetë, Lolës i ka hije çdo kombinim që bën. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË