Një femër e kompletuar, dhe që përmbush të gjitha aspektet për anë pozitive është Lola Haradinaj.

Përveç bukurisë natyrale ajo me paraqitjet fizike gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë fytyrë të ndrishtme Lola përmes një imazhi që ka publikuar në Instagram, na bënë të kuptojmë që edhe në fëmijëri ishte një vogëlushe simpatike.

Foto kjo e realizuar në vitin 2001, kur ajo ishte 14 vjeçe, por ajo edhe në atë kohë kishte prirje për poza të veçanta.

Theksojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve por me linjat trupore ua kalon edhe vajzave të reja. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË