Lola Haradinaj është femra më e komentuar në mediat rozë.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta çdo herë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga jeta e përdishme.

Sot, në ditëlindjen e babait ajo zgjodhi fjalët më të mira për të dhe me mjaft domethënie.

Më poshtë e këni fotogrinë që ka publikuar Lola pranë të atit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË