Se po vazhdon të jetë një ndër gratë e më të përfolura të deputetëve nuk do diskutim, kjo falë paraqitjeve të saja unike dhe elegante.

Flasim për Lolën bashkëshorten e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt, shkruan “Kosovarja”.

Lola po konsiderohet si nje ndër femrat më të komentuara të momentit , e natyrisht duke qenë bashkëshortja e Dautit dhe motra e Anitës s’ka se si të jetë ndryshe.

Ajo shpesh ka bërë të besojmë madje se nuk ka femër që ia kalon për thjeshtësi e bukuri. E këtë po mundohet ta thotë edhe në imazhin e saj të fundit.

Ajo sjell një selfie të bukur, ku fjalët për të përshkruar këtë thjeshtësi të saj janë shumë të varfra karshi kësaj fytyre engjëllore./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË