Gjatë kohëve të fundit të fundit Loredana ishte një ndër rep-artistet që u përfol më së shumti në Kosovë dhe Zvicër.

Ajo po vazhdon ende të komentohet, ku çdo lëvizje e saj kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Gjithherë ajo bënë veprime që bien në sy.

Pasi që është e martuar dhe nënë e një vajze, ajo pa dyshim që duhet të ketë përkushtim edhe në shtëpinë e saj.

Por, në bazë të një imazhi që ka postuar del që Loredana nuk është e vyshme aspak në këtë drejtim.

Derisa poston para pasqyrës, prapavija e saj është krejt hallakam gjë që Loredanës nuk i pengon aspak, përkushtimin e ka vetëm te karriera dhe te pamja fizike. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË