Loredana dhe Mozzik ka disa muaj që janë bërë prindër për herë të parë.

Loredana solli në jetë vajzën të cilën çifti e pagëzuan me emrin Hana.

E jo vetëm për projekte muzikore, Loredana kohë pas kohe publikon dhe fotografi e video të ndryshme të vajzës.

Tani, reperja ka publikuar një fotografi të Mozzikut me vajzën, fotografi kjo të cilën ajo e ka shoqëruar me një figurë zemre.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit i reperes u publikuar dy javë më parë, kënga me titull “Labyrinth”, klipi i së cilës u xhiruar në Kosovë./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË