Loredana prezanton video të re.

Loredana është gati për projektin e ri, pas duetit shumë të suksesshëm më Mozzik “Eiskalt”.

Reperja e famshme shqiptare e cila është e njohur edhe në Gjermani e Zvicër, këtë herë po vjen më ndryshe në dukej.

Loredana ka publikuar një video të shkurtë në Instagram, ajo dukej ndryshe, por më bukur se kurrë më parë.

Kujtojmë që pas një pauze, Loredana ka filluar turneun muzikore së bashku me Mozzik dhe Getinjo./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË