Reperja Loredana Zefi, me sa duket ka nisur të bëhet më reale, ti thotë gjërat ashtu siç janë, shkruan “Kosovarja”.

Dhe, rrugën e së vërtetes e ka nisur nga viti i saj i lindjes. Ajo, ka tutuazhuar në dorë vitin 1985, që duket se është viti kur ajo ka ardh në këtë botë.


Edhe më herët media kishte gjetur fakte se Loredana është 34 vjeçare, por cetë reperja kishte deklaruar se ende ishte në të 20-tat e saj, kjo ndoshta sepse ishte e lidhur me reperin Mozzik, shume vite më i ri se ajo, shkruan “Kosovarja”.

Për 34 vjeç, mirë po duket Loredana, apo jo?

 

MUND TË JU PËLQEJNË