Lori ka treguar përse nuk i ka marrë ende dhuratat e ditëlindjes.

Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori, ka qenë e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”.

Këngëtarja ka folur për këngën e fundit si dhe zbuloi detajet e dy këngëve që do t’i publikojë shumë shpejt.

Meqë javë më parë festoi ditëlindjen, këngëtarja tregoi se ku e gjeti kjo datë dhe a i ka marrë ende dhuratat.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha këngëtarja. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË