Vajzat e kryetarit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, janë mjaft të përfolura. Kënga e Lotina shpesh bëhen pjesë e medias rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ato komentohen kryesisht për pamjen e jashtme dhe pozat atraktive, që marrin shumë komente e pëlqime në rrjete sociale.

Lotina bukuroshe së fundi është shfaqur përkrah prezantuesit Shpend Lipa, i cili para pak vitesh u bë pjesë e ekranit, fillimisht ishte në “KTV”, e tani e shohim në “T7”.

Burime të afërta me dyshen në fjalë, tregojnë se ata ndajnë shoqëri të mirë dhe nuk ka hapësirë për aludime, shkruan “Kosovarja”.

Lotina e Shpendi në foton e fundit shfaqen nga pishina, ku moderatori po realizon emisionin e radhës.

MUND TË JU PËLQEJNË