Lotina Haziri është nga ato vajzat e fytyrave publike që gjithnjë i ka pëlqyer fotografitë dhe pozat.

Gjithmonë ka zgjuar kureshtje dhe interesim për ta ndjekur dhe për të parë se çfarë ka për të prezantuar më tutje, shkruan Kosovarja.

Ashtu siç është parë, nga bukuroshja gjithnjë kemi pasur diçka që ka bërë boom dhe është pëlqyer gjithmonë.

Përveç jetës luksoze dhe veshjeve të bukura, nga Lotina shpesh kemi parë edhe provokime dhe lëvizje që kanë ndezur e gjithë rrjetin.

Duke mos i mjaftuar këto gjëra, vazhdon me të njëjtin ritëm, duke mos u ndalur asnjëherë.

Kurse sonte, ajo vjen me një veshje shumë atraktive dhe tërheqëse, përderisa pozat joshëse dhe lëvizjet para pasqyrës nuk i mungon. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË