Luana Vjollca mund të konsiderohet si femra më e zjarrtë e kësaj vere.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, ka nisur po ashtu pushimet dhe duket se do t’ua kalojë të gjitha kolegeve me një foto që sapo e ka publikuar në Instagram.

Ajo shihet duke marrë rreze dielli në një nga plazhet luksoze dhe duket shumë seksi me bikini të zeza të cilat i vien në pah linjat trupore.

Këngëtarja ka zgjedhur bikinit e vogla në mënyrë që format t’i vihen në pah sa më mirë.

Ndryshe ajo po e shijon suksesin në muzikë e mbrëmje të ndryshme ku po performon dhe po paguhet mjaft mirë./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË