Këngëtarja e moderatorja e njohur Luana Vjollca është në qendër të vemendjës nga mediat rozë.

Kjo për shkak të karrierës dhe sukseseve shumta të cilat nuk heziton ti ndajë edhe me fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Luana arrin të marrë vëmendjen me çdo paraqitje të saj, ku edhe me këtë të fundit ka “goditur”, duke marrë pëlqime e komente nga më të ndryshmet.

Megjithëse ndiqet nga një numër i madh i fansave në rrjetet sociale, ajo u komplimentua tejet shumë për këtë pamje.

Kujtojmë që Luana është mjaftë e komentuar edhe për emisionin e saj “Shiko kush luan”, që është ndër emisionet me të shikuara në Shqipëri./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË