Për pak ditë nis emisioni i Luana Vjollcës, por me një ndryshim të rëndësishëm, pa Fifin.

Është vetë këngëtarja ajo që ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e emisionit të Luanës dhe ka treguar se arsyeja është vetë moderatorja.

‘Ej nanusha , pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ . Arsyeja eshte @luanavjollca FALEMINDERIT !!!’, shkruan ajo krahas fotos së postuar me Luanën dhe Flori Mumajesin.

Nuk dihet nëse këngëtarja e ka me shaka apo ka pasur vërtetë një debat mes tyre dhe Luana është detyruar ta largojë Fifin nga emisioni.

MUND TË JU PËLQEJNË